ARL 3460 OES

ARL 3460 çok bazlı bir optik emisyon spektrometresi olup çeşitli laboratuvarlarda hızlı ve doğru metal analizini mümkün kılar. İster küçük bir dökümhanede çalışın ister büyük bir alüminyum tasfiye fırınında ARL 3460 sizin özel ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere dizayn edilmiştir.

-Kararlılık, düşük analiz limitleri ve doğruluk

-Hassas fabrika kalibrasyonu

-Sürekli up-grade imkanı

-Verimliliği arttırmak için kolay entegrasyon

ARL 3460 metal analiz cihazı endüstri standartlarında hızlı, güvenilir ve doğru metal analizi ile takdir toplamıştır. Tüm dünyada 2500 adetten fazla cihaz kurularak tüm zamanların en çok satan optik emisyon spektrometresi olmuştur. Bu özel rekor sürekli ilerleme mantığıyla, yeni özelliklerin elverişli olduğu zaman sisteme dahil edilmesiyle daha da geliştirilmektedir.

Microsoft Windows yazılımıyla kullanılan ilk OE sistemi olmasına ilave olarak, ARL 3460 optik emisyon yöntemiyle metallerdeki gazların analizine de öncülük etmiştir. Şu anda 1000'den fazla ARL 3460, rutin olarak çeliklerdeki nitrojenin ve son zamanlarda bakırdaki oksijenin analizi için kullanılmaktadır. Bu ilerleme, metal üretiminde yatırım maliyetlerini azaltmış ve karbon-kükürt analiz cihazının maliyetini ortadan kaldırmıştır