Artimpianti Foundry Solutions - İtaly

    1984 yılında Italya’nın Saluzzo kenti yakınlarında bugün halen yönetiminde bulunan kişiler tarafından kurulmuş bulunan ARTIMPIANTI S.N.C. uzmanlık alanı olan, özellikle Aluminyum yer çekimi kalıp döküm sistemleri ve fabrikalarının tasarım ve üretimleri ile silindir kafaları, motor blokları v.s. gibi komponentler için periferik proses otomasyonu ve fettling sistemleri konularında uzman bir firmadır. Bu spesifik alandaki müşterilerine münferit uygulamalar ile ilgili özel makinalardan, komple, anahtar-teslimi fabrikalara kadar sahip olduğu tasarım ve üretim kabiliyeti ile hizmet veren, bu alanda sözü geçen, önemli bir şöhrete sahip, güvenilir bir teknoloji ortağıdır.

    ARTIMPIANTI S.N.C. dünya çapında yaygın ofis ve temsilcilikleri ile İtalya, Meksiko ve Hindistan’da yerleşik uzman mühendis kadroları ile farklı kıtalarda, başta uzmanlık alanı olan Aluminyum döküm sanayinin güç ve çetin teknolojileri olmak üzere, dökümhanelerin ihtiyaçlarına teknoloji harikası çözümler sunmakta, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre tam-otomatik robotize hatlardan, yarı-otomatik çözümlere kadar değişik otomasyon seviyelerinde çözümler getirmektedir.

    ARTIMPIANTI S.N.C. tecrübe uzmanlığı ile verdiği hizmetleri, dünyanın neresinde olursa olsun, her zaman en yüksek performanslarda çalışmaları ve uzun yıllar verimli kullanımları için, profesyonel, zamanlı teknik destek ile pekiştirmektedir.